Ľudia väčšinou majú jasnú predstavu, akú starostlivosť potrebujú, no nevedia, aké konkrétne druhy a formy existujú. V našom prehľade sa ľahko zorientujete a vyberiete tú najlepšiu službu pre svojho rodinného príslušníka.Sociálne služby pre seniorov:
zariadenie pre seniorov – žiadateľ musí byť v dôchodkovom veku; musí ho posúdiť mestský/ obecný úrad; minimálne IV. stupeň odkázanosti. Kapacita = 90 klientov
domov sociálnych služieb – v domove sociálnych služieb sa poskytuje sociálna služba týždennou pobytovou sociálnou službou alebo ambulantnou sociálnou službou fyzickej osobe do dovŕšenia dôchodkového veku, žiadateľa posudzuje VÚC, minimálne V. stupeň odkázanosti. Kapacita = 10 klientov

 

Eurotrend poskytuje svoje služby v štyroch budovách,  ktoré na nachádzajú v areáli pre 100 klientov.  Hlavná budova má kapacitu 85 klientov a slúži primárne pre klientov s vyšším stupňom odkázanosti.  Budovy ktoré ju obkolesujú majú kapacitu 6,6 a 3 klienti a sú to zariadenia rodinného typu.
Zariadenie je situované v centre mesta, čo je výhodou najmä pre mobilných klientov, má však aj priestranný park s lavičkami a vlastné parkovisko.
Na štyroch poschodiach hlavnej budovy sa nachádzajú nadštandardné jednolôžkové ,dvojlôžkové a trojlôžkové  izby vybavené elektricky polohovateľnými lôžkami, nemocničným signalizačným systémom, chladničkou, televízorom, vlastnou kúpeľňou s toaletami. Zariadenie disponuje veľkou spoločenskou miestnosťou s prístupom na internet a televízorom.  V suteréne je k dispozícii masážna miestnosť a rehabilitačná miestnosť s masážnymi vaňami.

Klienti majú k dispozícii denné aktivity, muzikoterapiu i maséra v cene mesačného poplatku.